ProUp Solutions
Kontakt

ProUp Solutions

Sprawdź, dlaczego warto nam zaufać.
Ramka
Ramka
Sprawdź, co robimy
Zobacz, jak pracujemy
Poznaj, kim jesteśmy

Co robimy?

NaszA działalność.
Dostarczamy usługi i produkty, które pomagają rozwijać szefom i ich zespołom kluczowe umiejętności niezbędne do satysfakcjonującej codziennej współpracy.

Dzięki nim szefowie zyskują odpowiedzialne, samodzielne zespoły, a zespoły wiarygodnych przełożonych, którzy mają zaufanie do swoich ludzi. Budują w ten sposób swoją wyjątkową przewagę konkurencyjną na rynku.

Jak pracujemy?

NaszA metoda.
Przede wszystkim nieszablonowo. Nie lubimy nudy, teorii i rutyny. Wymagamy od siebie jakości i wysoko stawiamy sobie poprzeczkę. Proponujemy takie usługi, które same chcielibyśmy kupić.

Mamy unikalne kompetencje wizualizacji naszych treści szkoleniowych i materiałów, tak aby nasi uczestnicy z łatwością mogli przyswoić wiedzę i na długo ją zapamiętać. Podążamy też za trendami i inspirujemy się nowościami technologicznymi. 

Kim jesteśmy?

Nasze kompetencje.
Jesteśmy praktykami. Każda osoba z naszego zespołu ma swoją unikalną, zawodową historię. Dzięki doświadczeniu doskonale rozumiemy, z czym zmagają się firmy i pracujący w nich ludzie. 

Stale rozwijamy swoje kompetencje. Możesz zobaczyć nasze certyfikaty, dyplomy i portfolio projektów. Jednak to, co tak naprawdę jest ważne dla naszych klientów, to człowiek, który za nimi stoi, jego pasja, warsztat pracy i relacyjna osobowość. 

Co jest dla nas ważne?

Wartości ProUp Solutions.
Zaufanie klientów
Zaufanie
Dostarczamy rozwiązania jakościowe i na czas. Zawsze w atmosferze otwartości i gotowości do partnerskiej rozmowy.
Indywidualne podejście
Indywidualne podejście
Każdy klient jest wyjątkowy, więc nie mamy standardowych rozwiązań. Mamy najlepiej dopasowane rozwiązania do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.
Elastyczność
Elastyczność
Nasze usługi i produkty są dostępne w każdym miejscu i czasie w nowoczesnych formatach oraz atrakcyjnej formie wizualnej, wspierających proces uczenia się.
Ciągłe ulepszanie
Ciągłe ulepszanie
Cały czas sprawdzamy, co możemy zrobić inaczej. Cenimy sobie informację zwrotną od naszych klientów, dzięki której doskonalimy nasze usługi i produkty. 
Ramka

Nasz zespół.

Poznaj nas bliżej.
Dorota Szylak
Dorota Szylak
Członek zarządu, konsultant biznesu, Executive Coach ACC icf
ACC - ICF
Ramka
Osobowość z doświadczeniem na najwyższych szczeblach zarządzania w międzynarodowych firmach. Profesjonalistka w procesach doradczych i konsultingowych dla kadry zarządzającej w obszarze strategicznym. Propaguje wprowadzanie zmian jako niezbędne narzędzie progresu. Porusza się zwinnie po procesach wewnętrznych w firmie i sprawnie je optymalizuje. 

Prowadzi sesje executive z najwyższą kadrą zarządzającą spółek. Wprawny partner wspierający w biznesowych negocjacjach. Świetnie odnajduje się w koordynacji złożonych, długofalowych projektów. 

Niestrudzona pomysłodawczyni i prekursorka nowych idei. Pasjonuje się łączeniem słowa i obrazu. Spod jej ręki wychodzą ilustracje treści szkoleniowych. W publikacjach stale poszukuje najnowszych odkryć i trendów. Joga jest jej filozofią życia.

Doświadczenie:
15 lat doświadczenia w roli konsultanta rozwoju biznesu.
1000 godzin sesji coachingowych z kadrą menedżerską różnych szczebli i branż.
20 lat doświadczenia w międzynarodowym środowisku polsko-niemieckim.
Doradztwo w procesach Change Management dla zarządów dużych spółek i firm sektora MMŚP.
Rozwój kompetencji menedżerskich, przywódczych i coachingowych dla osób na różnych szczeblach organizacji.
Certyfikowany Trener: 360°, FRIS®, IP 121, Reiss Motivation Profile™ i Advisio.
Wykształcenie:
Filologia germańska - UAM Poznań i DaF Bielefeld, Studia podyplomowe: Finanse i Controlling – UE Poznań.
Studium Coacha Biznesu Novo.
Szkoła Racjonalnej Terapii Zachowań - CPI Poznań.
Kurs Inteligencji Emocjonalnej ISEI – Proffesional (John Pellitteri, Ph.D. & faculty).
Szkolenie Leadership Coaching.
Certyfikacje: FRIS®, Reiss Motivation Profile™, CN 360°, Advisio.
Ramka
Edyta Jagodzińska-Pawluk
Edyta Jagodzińska-Pawluk
Członek zarządu, trener I praktyk biznesu, Executive Coach PCC ICF, prelegentka
PCC
Ramka
Osobowość z energią i nietuzinkową umiejętnością budowania partnerskich relacji. Menedżerskie doświadczenie, świetny trenerski warsztat, coachingowy sposób pracy. Tworzy unikalne autorskie programy i procesy rozwojowe dla liderów i ich zespołów.

Entuzjastka wdrażania umiejętności i korzystania z narzędzi psychometrycznych wspierających budowanie zaangażowanych zespołów i motywacji wewnętrznej pracowników. Prowadzi sesje executive oraz sesje coachingu zespołowego. Wpiera procesy Change Management.

Posiada charyzmatyczny dar słowa mówionego, z którego korzysta jako prelegentka licznych wydarzeń biznesowych, takich jak: Poznańskie Dni Przedsiębiorczości, Kaliskie Forum Biznesu, Forum Technologiczne i inne. Nominowana do tytułu Kobiety Przedsiębiorczej. Ceni sobie filmowe i książkowe inspiracje. Energię czerpie z biegania po lesie.
Doświadczenie:
10 lat doświadczenia menedżerskiego na różnych szczeblach zarządzania.
5000 godzin na sali szkoleniowej.
1500 godzin sesji coachingowych z kadrą menedżerską różnych szczebli i branż.
Certyfikowany Trener: 360°, FRIS®, IP 121, Reiss Motivation Profile™ i Advisio.
Rozwój kompetencji menedżerskich, przywódczych, coachingowych i facylitatorskich dla osób na różnych szczeblach organizacji.
Autorskie projekty z zakresu rozwoju kompetencji miękkich oraz zarządzania zmianą dla kadry zarządzającej i zespołów.
Mentorskie wsparcie dla osób w sytuacji zmiany stanowiska lub roli zawodowej.
Wykształcenie:
Filologia polska UAM, Menedżerskie Studia Podyplomowe Wyższa Szkoła Bankowa.
Szkoła Trenerów Biznesu SET.
Program CoachWise™: Essentials, Equipped, Proficiency.
Szkoła Coachingu Grupowego i Zespołowego NOVO.
Kurs Inteligencji Emocjonalnej ISEI –Proffesional (John Pellitteri, Ph.D. & faculty).
Certyfikacje: FRIS®, Reiss Motivation Profile™, CN 360°, Advisio, IP 121.
Ramka
Marta Sosińska
Marta Sosińska
TRENER BIZNESU, EKSPERT HR, Facylitator procesów w organizacjach
Ramka
Osobowość ze wspaniałym poczuciem humoru i talentem do znajdowania właściwych osób na właściwe stanowiska. Skuteczna, szybka w działaniu i niezastąpiona w ocenie potencjału kandydata do pracy. Partner dla działu HR w projektowaniu procesów personalnych.

Entuzjastka nowych technologii i nowinek informatycznych. Tworzy autorskie programy wspierające rozwój kompetencji menedżerskich. Zafascynowana technikami facylitacji.

Ciekawa świata podróżniczka. Lubi nieodkryte szlaki i dalekie wyprawy, połączone z górskimi trekkingami w survivalowym klimacie. Ma dużą frajdę trenerską z eksperymentowania z nowymi narzędziami, ćwiczeniami i grami zespołowymi. Wielbicielka słuchania audiobooków i podcastów.
Doświadczenie:
11 lat doświadczenia w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, na stanowiskach HR Biznes Partnera, czy specjalisty w obszarze HR.
4000 godzin szkoleń z obszaru rozwoju kompetencji menedżerskich, osobistych i interpersonalnych.
2000 godzin doradztwa z obszaru HRM oraz coachingu kariery.
Certyfikowany Trener: FRIS®, Reiss Motivation Profile™.
Wykształcenie:
Magister Historii, Absolwentka podyplomowych studiów Manager HR na Collegium Da Vinci.
Szkoła Trenerów Biznesu Grupy SET.
Szkoła Coachów Grupy SET.
Szkoła Facylitatorów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Szkolenie Leadership Coaching.
Certyfikacje: FRIS®, Reiss Motivation Profile™, Facylitacja online WUJ.
Ramka
Nasze rekomendacje.
Efekty naszych Klientów.
Ramka
Cytat
Ramka
W złożonych procesach Change Management niezwykle cenimy sobie całościowe wsparcie oraz jakość partnerstwa biznesowego we współpracy. Zespół ProUp Solutions towarzyszy nam w strategicznych decyzjach i projektach zmian od 3 lat. Zapewnia nam eksperckie doradztwo, dostęp do sprawdzonych narzędzi diagnostycznych i daje poczucie pewności, że idziemy właściwą drogą. Ale chodzi w tej współpracy o coś jeszcze, co nie podlega wycenie, a jest najważniejszym składnikiem naszej współpracy. O zaufanie, które mamy do ludzi, którzy tworzą ProUp i ich zaangażowanie dla naszej firmy. Projektują dla nas wyjątkowe usługi, które rozwijając kompetencje naszej kadry zarządzającej, pozwalają nam skuteczniej osiągać cele i długofalowe efekty biznesowe, na jakich nam zależy.
Magdalena Kiersztan

Kierownik zespołu HR / EWE
Cytat
Ramka
Nasza klinika jest miejscem nowoczesnym i dającą bezpieczeństwo naszym pacjentom. Jej wartość oparta jest przede wszystkim na kompetencjach ludzi, którzy ją tworzą i ich podejściu do pacjenta. Z ProUp rozwijamy się od roku, dobierając z sukcesem ludzi do naszego zespołu i sami jako właściciele wzmacniamy swoje kompetencje zarządcze. Zespół ProUp pomógł nam zaoszczędzić czas i koszty wspierając nas w przygotowaniu skutecznych procesów rekrutacyjnych, prowadzeniu rozmów z kandydatami do pracy i doskonaleniu sytemu motywacyjnego, pozwalającego nam zatrzymać w firmie najlepszych pracowników. Jako firma rodzinna, szczególnie rekomendujemy skorzystanie z pomocy zewnętrznych konsultantów, żeby obiektywnie spojrzeć na to, co możemy robić na co dzień jeszcze lepiej niż dotychczas. Żeby się rozwijać i iść do przodu. ProUp dał nam nie tylko fachową diagnozę sytuacji, ale pomógł nam w nazwaniu potrzeb. Towarzyszy nam cały czas w procesie wdrożenia konkretnych działań, które wzmacniają nasz wizerunek profesjonalnego i wiarygodnego pracodawcy na rynku pracy. Cenimy w tej współpracy to, co dla nas ważne: zaufanie, jakość i profesjonalne, zaangażowane podejście. Dziękujemy!
Dr med. Agnieszka Szygenda

Właścicielka / Orident
Cytat
Ramka
Jako niezależna organizacja reprezentująca interesy ponad 300 podmiotów gospodarczych, rozważnie dobieramy partnerów do współpracy. ProUp Solutions ma nasze zaufanie od 3 lat profesjonalnie wspierając nas w rozwoju naszych klientów. Co to znaczy? Daje wysokiej jakości usługi i szybko reaguje na potrzeby rynku. Przedsiębiorcy to bardzo cenią. Efekty? Miejsca na nasze wydarzenia rozwojowe, które organizujemy z ProUp bardzo szybko się kończą, czy to w przestrzeni offline czy online. Przygotowane specjalnie dla naszych przedsiębiorców webinaria z zarządzania zespołami rozproszonymi i organizacji pracy zdalnej, przyciągnęły imponującą liczbę słuchaczy, dzięki czemu ProUp pomógł nam rozpropagować cykl spotkań wirtualnych wśród przedsiębiorców, oswoić ich z nową formą edukacyjną i przede wszystkim wesprzeć merytorycznie środowisko biznesowe w kryzysowym czasie COVID-19.
Tomasz Molski

Dyrektor Marketingu / Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa
Cytat
Ramka
Wieloletnia współpraca z ProUp Solutions to przede wszystkim atrakcyjne prelekcje tematyczne, przyciągające duże grono słuchaczy w ramach corocznych Poznańskich Dni Przedsiębiorczości. Bardzo dobrze przyjęte prelekcje na bieżące tematy biznesowe zaowocowały kooperacją z Bankiem Zachodnim WBK S.A. i Wydziałem Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania. Firma przygotowała Laureatów Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości 2018 do efektywnej współpracy w swoich zespołach podczas warsztatu „4 style myślenia = 100% synergii w zespole”. Uczestnicy docenili autorską koncepcję programu i praktyczny aspekt tematu.
Joanna Jajus

Dyrektor Wydziału / Urząd Miasta Poznania
Cytat
Ramka
We współpracy z Proup Solutions wdrożyliśmy z sukcesem w naszej organizacji dla całej kadry zarządzającej wszystkich szczebli i wielu specjalistów (łącznie ponad 200 osób) polskie narzędzie FRIS®Style Myślenia i Działania. Wykorzystujemy je również z powodzeniem w procesach rekrutacyjnych. Dzięki temu projektowi nasi pracownicy zaczęli doceniać i szanować naturalną różnorodność w swoich zespołach oraz wykorzystywać jej potencjał w codziennej współpracy i projektach międzywydziałowych. Z Proup Solutions jesteśmy już od 4 lat. Niezmiennie zadowoleni.
Anna Nowik

HR Manager / Kalmar
(Cargotec Poland Sp.z o.o.)
Cytat
Ramka
Współpracujemy z ProUp Solutions od 2016 roku w zakresie organizacji projektów szkoleniowo-doradczych w szczególności dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw na terenie Kalisza i subregionu kaliskiego. Wspólne inicjatywy rozwojowe zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców, tym samym aktywizują i konsolidują środowisko biznesowe wokół wspólnych wyzwań menedżerskich. Jedną z takich kluczowych inicjatyw był udział ProUp w II Kaliskim Forum Biznesu. Prelekcja na temat „Od motywacji pracowników do identyfikacji z firmą” poruszyła nie tylko aktualne wyzwania na lokalnym rynku pracy, ale przede wszystkim – to, na czym nam zależało - zaangażowała uczestników konferencji do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk. Polecamy ProUp Solutions jako rzetelnego partnera do współpracy, zwłaszcza przy szczególnie wymagających projektach.
Zuzanna Szczudlik

Prezes Zarządu / Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
Ramka
Sięgnij z nami po kompetencje XXI wieku.
KOLEJNY KROK.
Dowiedz się, jak możesz z sukcesem rozwijać samodzielność i odpowiedzialność swojego zespołu, a swój czas zainwestować w strategiczne priorytety i innowacyjny rozwój firmy.
Skontaktuj się z nami
Ramka
ProUp Solutions
Ludzie. Rozwój. Efekty.
Copyrights ©
2024
ProUp Solutions
Menu
Stworzone z
przez BrandUP!
magic-wanduserschart-barscrossmenucheckmark-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram