ProUp Solutions
Kontakt

Usługi rozwojowe z dofinansowaniem.

szansa na rozwój kompetencji pracowników w twojej firmie.

Co to znaczy, że ProUp pracuje wg standardów SUS 2.0?

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych PIFS SUS 2.0 to unikatowe rozwiązanie, ponieważ:
Koncentruje się na rozwoju i ciągłym doskonaleniu usług, a nie na samym spełnieniu wymagań audytu.
Odnosi się do efektów uczenia się i rozwoju oraz osiąganych wyników.
Skupia się na odpowiednim doborze kadry zapewniającej właściwą realizację usług.
SUS 2.0
Czym jest Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0?
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 został wypracowany przez profesjonalistów, wykorzystuje doświadczenie branżowe i eksperckie całego środowiska z obszaru usług szkoleniowo-rozwojowych.
SUS 2.0 to standard w branży zorientowany na klienta, wysoką jakość usług i osiągane rezultaty (evidence based).
Jest sygnowany przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych - największą w Polsce organizację branżową zrzeszającą firmy świadczące usługi szkoleniowo-rozwojowe.
Certyfikat potwierdzający spełnianie standardu jest wydawany na podstawie przeprowadzonego audytu przez profesjonalną i niezależną renomowaną jednostkę akredytującą rozpoznawaną w całej Europie - DEKRA Certification specjalizującą się w audytach systemów zarządzania.
Spełnia wymagania systemu zapewnienia jakości dla firm szkoleniowo-rozwojowych.
Daje możliwość wpisu do Bazy Usług Rozwojowych (BUR) prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) i świadczeniem usług dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Jak uzyskać dofinansowanie usług rozwojowych (szkolenia, warsztaty, coaching i doradztwo, e-learning) ProUp Solutions nawet do 80%?
W zależności od wielkości prowadzonej działalności dofinansowanie wynosi od kilku tysięcy na pracownika do kilkudziesięciu tysięcy na przedsiębiorstwo. Zgłoś się do nas, a przeprowadzimy Cię w kilku krokach przez meandry procedur i biurokratycznych formularzy i pokażemy najkrótszą drogę do skorzystania z dofinansowania różnych usług rozwojowych.
Dla kogo?
Z unijnego dofinansowania szkoleń mogą skorzystać mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa zatrudniające poniżej 250 pracowników oraz ich pracownicy, którzy wykonują pracę na podstawie umowy o pracę.
Na jaki cel?
Pozyskane środki służą dofinansowaniu usług rozwojowych w wersji stacjonarnej i online, których efektem jest zdobycie lub podniesienie nowych kompetencji przez pracowników firm MMŚP.
Jak to działa?
Krok 1:
Skontaktuj się z nami i daj znać, którą usługą rozwojową jesteś zainteresowana/y. Pomożemy Ci dobrać usługę odpowiednią do twoich potrzeb rozwojowych i wskażemy Ci operatora środków – instytucję refundującą dane szkolenie.
Ramka
Krok 2:
Skontaktuj się z operatorem środków. Nieodpłatnie wesprze Cię w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie, podpisaniu umowy o dofinansowanie i uzyskaniu środków oraz rozliczeniu zrealizowanego szkolenia.
Ramka
Krok 3:
Zapisz się do nas na szkolenie w Bazie Usług Rozwojowych (BUR).
Ramka
Krok 4:
Przyjdź na szkolenie i wypełnij ankietę w systemie BUR.
Ramka
Krok 5:
Złóż wniosek o refundację do operatora środków, z którym podpisałeś umowę.
Ramka
Skorzystaj z okazji i szansy na rozwój. Zgłoś się do nas już dziś!
PAMIĘTAJ! Na każdym etapie pozyskiwania środków na dofinansowane usługi rozwojowe możesz nieodpłatnie skorzystać z naszego wsparcia i oszczędzić sporo czasu zagłębiając się w obszerne regulaminy, procedury i formalności.
Skontaktuj się z nami
ProUp Solutions
Ludzie. Rozwój. Efekty.
Copyrights ©
2024
ProUp Solutions
Menu
Stworzone z
przez BrandUP!
crossmenucheckmark-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram